Havertz skóroval Chelsea 3-1 a vyhrál 4 po sobě jdoucí vítězství

V 19:30 10. místního času ve Spojeném království začalo soustředěné 30. kolo sezóny Premier League 2021/22. Chelsea venku porazila Norwich 3:1, Mount prostřelil střelu, Chaloba a Havertz skórovali. Chelsea vyhrála 4 ligové zápasy v řadě.

Chelsea zaznamenala 13 výher a 5 remíz proti Norwichi za posledních 18krát. Norwich naposledy vyhrál Blues v roce 1994. Oba týmy se v historii Premier League utkaly 19krát. Chelsea předtím zaznamenala 12 výher, 3 remízy a 4 prohry, včetně 5 výher, 2 remíz a 2 proher venku. Oba týmy se utkaly v 54 zápasech, Chelsea 24 výher, 16 remíz a 14 proher. Levné fotbalové dresy Střídali Werner, Kovacic, Azpilicueta a Christensen.

Ve 3. minutě rozehrál Mount rohový kop a Chaloba hlavou skóroval. Ve 14. minutě přihrál Havertz, Mount se blýskl obranou a střelou do pravého horního rohu ze 13 yardů, 2:0.

Norwich jeden stáhl v 69. minutě, Chaloba fauloval rukou v pokutovém území a Puki rozehrál pokutový kop, 1:2. V 90. minutě přihrál Kante míč a Havertz střílel z 15 yardů do levého horního rohu, 3:1.

Chelsea (3-4-2-1): 16- Mendy; 14- Chaloba, 6- Thiago-Silva, 4- Christensen; 28- Azpilicueta (46', 12-Chick), 8-Kovačic (85',7- Kante),5-Jorginho,17-Saul;11-Werner(86',9-Lukaku) , 19-Mount; 29-Haverts