Powrót Cristiano Ronaldo, asysty B i remis 3:1 na wyjeździe Manchesteru United

O godzinie 20:00 19. czasu lokalnego w Wielkiej Brytanii mecz uzupełniający rozpoczął 17. runda sezonu Premier League 2021/22. Manchester United wygrał na wyjeździe Brentford 3-1, Elanga przełamała impas, B asystowali Greenwoodowi i Rushowi Fordowi. zdobył. koszulki piłkarskie

To pierwsze ligowe spotkanie obu drużyn od 1947 roku. Manchester United wygrał 4 zwycięstwa i 1 remis w ostatnich 5 meczach z Brentford. Ostatni raz Brentford pokonał Manchester United w 1938 roku. Ronaldo wrócił do wyjściowego składu, a McTominay grał na zmianę.

Norgaard wykonał ukośne podanie, a niski strzał Jensena przed pole karne został zablokowany nogą przez De Geę. Tony wykonał ukośne podanie, a niski strzał Jensena przed pole karne został zablokowany przez De Geę nogami. koszulka Manchester United

Manchester United przełamał impas w 55.  minucie, Fred wykonał bezpośrednie podanie, a Elanga strzelił głową z bliskiej odległości po zatrzymaniu piłki. W 62. minucie Cristiano Ronaldo zatrzymał piłkę w klatce piersiowej, B Fei przedarł się i dośrodkował, a Greenwood z łatwością zdobył pustą bramkę, 2:0.

W 77. minucie B Fei wykonał ukośne podanie, a Rashford strzelił w bliski róg z 10 jardów z prawego żebra pola karnego, 3-0. Brentford obronił twarz w 85. minucie, Norgaard podał piłkę, a Tony strzelił z bliskiej odległości 1-3.

Manchester United (4-2-3-1): 1-De Gea; 20-Dalot, 2-Lindelof, 19-Varane, 27-Teles; 39-McTominay (84', 31-Matic), 17-Fred; 11 Greenwood (71', 10-Rashford), opłata 18-B, 36-Elanga; 7-C Ronaldo (71', 5 - Maguire)